Monitoring pojazdów

System GPS - monitoring pojazdów

Określanie pozycji pojazdów stało się podstawowym sposobem zarządzania flotą w firmach na całym świecie. Oferowany przez nas system pozwala w prosty sposób kontrolować kierowców bez konieczności wykonywania uciążliwych telefonów, a szeroka gama pakietów i dodatkowych opcji pozwala dopasować się do indywidualnych potrzeb klienta.

Pierwszorzędną sprawą w lokalizacji GPS jest określanie pozycji pojazdów. Nie można jednak zapominać o dodatkowych korzyściach wynikających z zainstalowania systemu Flotman. Najważniejsze z nich to informacje na temat:

  • Historii tras
  • Przebiegów
  • Przekroczeń limitów prędkości lub kilometrów
  • Spalania (szacunkowe lub dokładne)
  • Godzin pracy
  • Zbliżających się przeglądów i wymian oleju
appscreen7

Bardzo ważną sprawą przy lokalizacji pojazdów są mapy. Aplikacja Flotman korzysta z renomowanych map AutoMapa®oraz NAVTEQ® dostarczanych przez Targeo®. Oprócz stale aktualizowanych danych geograficznych oferują także informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym i plany największych miast w 3D.

Dodatkowo aplikacja posiada moduł raportowania gdzie przedstawiane są zbiorczo informacje o trasach, przebiegach, spalaniu, przekroczeniach limitów, motogodzinach oraz prędkościach. Dla bardziej wymagających Klientów oferujemy także rozwiązania specjalistyczne dostarczające informacje o pracy maszyn, temperaturze, stanie czujników itd.

Zadzwoń teraz
Sprawdź konto demo
(32) 423 80 32

Profesjonalny system GPS Flotman nie służy wyłącznie do monitoringu pojazdów, ale również do kompleksowego zarządzania flotą firmowych samochodów. Jego wszechstronność oraz łatwość obsługi sprawiają, że szczegółowe analizy oraz pomiary pracy danej jednostki mogą być wykonane w sposób bardzo intuicyjny i precyzyjny.

System Flotman pozwala Ci kontrolować swoją flotę oraz wszelkie wydatki, które są z nią związane. Dzięki jego wykorzystaniu podniesienie wydajności pracy danej firmy, a także jej wszystkich pojazdów będzie wyjątkowo skuteczne.

Prezentujemy naszym Klientom niezawodne narzędzie do monitorowania i określania dokładnej lokalizacji pojazdów. Ustalenie pozycji każdego samochodu jest możliwe dzięki działaniu urządzenia w systemach GPS i GPRS. To pozwala również na sprawne odtworzenie przejechanych tras, co na pewno jest bardzo ważną kwestią zarówno jeśli chodzi o mniejsze, jak i większe floty pojazdów.

monitoring-gps monitoring-samochodow-pojazdow